Casa do Carmo - Moncarapacho, Αλγκάρβε | BeachVillas



From €254 / night

Casa do Carmo

Κοιμάται: 10 Υπνοδωμάτια: 5 Μπάνια: 4 Ιδιωτική πισίνα A/C 280m²

Αγαπημένο. Μοιράσου

  • Κοιμάται 10

  • Υπνοδωμάτια 5

  • Μπάνια 4

  • Μονοκατοικία

  • Ιδιωτική πισίνα

  • Κλιματισμός

  • WiFi

  • 280m²

  • Ελάχιστη διαμονή 4 Νύχτες

Εισαγωγή στο Casa do Carmo

Property ID: 3634

Επισκόπηση
Casa do Carmo είναι μια μονοκατοικία για διακοπές ενοικίαση βρίσκεται σε Moncarapacho, Αλγκάρβε. Casa do Carmo μπορεί να κοιμηθεί μέχρι και 10 άνθρωποι με 5 υπνοδωμάτια και 4 μπάνια. Προσφορές κλιματισμός and Free WIFI. Απολαύστε το δικό σας Απολαύστε το δικό σας ιδιωτική πισίνα με μπαρμπεκιου.

CASA DO CARMO

Moncarapacho, Πορτογαλία

Play CASA DO CARMO Video

Σαλόνι

Free WIFI
Σαλόνι με θέα στη θάλασσα
A/C
Άνετοι καναπέδες
Τραπεζαρία
Fire Place
Satellite TV

κουζίνα

Refrigerator
Φούρνος
Stove/Hob
Φούρνος μικροκυμάτων
Πλυντήριο πιάτων
Τοστιέρα
Coffee Maker
Βραστήρας
Plates
Silverware
Πλυντήριο ρούχων
Πάγκος Γρανίτης

Υπνοδωμάτια

Υπνοδωμάτιο: 1
Διπλά κρεβάτια, A/C, Ιδιωτικό μπάνιο
Υπνοδωμάτιο: 2
Διπλό κρεβάτι, A/C
Υπνοδωμάτιο: 3
Διπλά κρεβάτια, A/C
Υπνοδωμάτιο: 4
Διπλά κρεβάτια, A/C
Υπνοδωμάτιο: 5
Διπλό κρεβάτι, A/C

Μπάνια

Τουαλέτα 1
Ιδιωτικό μπάνιο, Ντους, Τουαλετα
Τουαλέτα 2
Οικογενειακό Μπάνιο, Ντους, Τουαλετα
Τουαλέτα 3
Οικογενειακό Μπάνιο, Ντους, Τουαλετα
Τουαλέτα 4
Οικογενειακό Μπάνιο, Ντους, Τουαλετα

πισίνα

Τύπος
Private Pool
Μήκος
12.0m
Πλάτος
6.0m
Βάθος
1.50m
Ρηχός
0.88m
 Poolside Dinning Area
 Sun Beds
 Umbrellas
 Pergola
 Shower
 Bathroom
 Ladder

Outdoors

BBQ
Φιλική προς το περιβάλλον
Garden
Χώρος για φαγητό στον εξωτερικό χώρο
Parking
Θέα στο ηλιοβασίλεμα

Casa do Carmo Παροχές

Λευκά είδη
Διατίθεται κρεβατάκι μωρού και παιδικό καρεκλάκι
Free WIFI
Συναργεμὀς καπνού
First Aid Kit
Hair Dryer
Ironing Board
Wardrobe
Ράφι Στέγνωμα
Balcony
Terrace
Room Darkening Shades
Kρατήσεις
Ντουλάπα
Πρόσθετες Πληροφορίες

The pool has a safety hard cover, ideal for families with children. The Olhao Municipality has introduced a Tourist Tax for all visitors staying overnight within the council area. The tax is €2 per person, per night, and applies for up to 5 consecutive nights. Children under the age of 16 are exempt from this tax. The tax is paid upon arrival .


Αυτή η βίλα έχει ελεγχθεί από τον Algarve tourist licensing association. Ο αριθμός άδειας είναι: 101373/AL

Τι υπάρχει κοντά; Casa do Carmo

Restaurant
240 m (Only 3 mins walk)
Supermarket
350 m (Only 5 mins walk)
Gas station
400 m (Only 5 mins walk)
Pharmacy
500 m (Only 7 mins walk)
Bar
5.8 km (10 mins drive)
Beach
6.4 km (12 mins drive)
Car rental
6.4 km (12 mins drive)
ATM
7.1 km (13 mins drive)
Marina
7.7 km (14 mins drive)
Faro International Airport
22 km (26 mins drive)
Casa do Carmo Map Location
Χάρτης

Βίλα Διακοπών σε Moncarapacho, Αλγκάρβε

Παρόμοιες βίλες σε Algarve

Add dates for prices
5